Kredyty dla przedstawicieli zawodów zaufania publicznego, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Zastanawiałeś/aś się kiedyś, w oparciu o jakie kryteria banki przyznają (bądź nie) kredyty? Oczywiście pod uwagę brane są zarobki oraz ich wysokość, rodzaj umowy, historia kredytowa oraz wydatki stałe, jednak jest jeszcze jedno kryterium, o którym często się zapomina, a które można wykorzystać w tym procesie na swoją korzyść. Chodzi o sektor, w którym pracujemy: są bowiem zawody, których przedstawicielom banki skłonne są pożyczać pieniądze chętniej, łatwiej i szybciej (a także na wyższe kwoty).

Jak to działa? Tak zwane zawody zaufania publicznego są profesjami powszechnie szanowanymi przez niektóre banki postrzegane są jako bardziej stabilne - i, niejednokrotnie, o wyższej średniej dochodów. To czyni ich przedstawicieli "dobrymi" potencjalnymi klientami i otwiera drogę do preferencyjnych warunków, wśród których do najważniejszych należą:

• wyższa ocena zdolności kredytowej - bank wykazuje się większym zaufaniem, gdyż wie, że nie musi martwić się o spłatę zaciągniętego zobowiązania (albo musi martwić się mniej)
• większa kwota kredytu (często na dłuższy okres) - bank ma większą pewność, że raty uiszczane będą terminowo
• uproszczona procedura przyznawania - czasem wystarczy jedynie oświadczenie o wysokości dochodów i poziomie wydatków
• niższe koszty kredytu, czyli obniżenie prowizji od jego udzielenia czy obniżenie marży banku

Mając na uwadze zarówno prestiż wykonywanego zawodu, jak i stabilność całej branży, banki postrzegają kredyt dla zawodów zaufania publicznego jako "bezpieczny" produkt. Zakładają, iż kredytobiorca wykonujący właśnie taką profesję będzie klientem odpowiedzialnym, spłacającym raty w terminie i wypłacalnym.

O jakich zawodach mowa? Chodzi przede wszystkim o lekarzy, lekarzy weterynarii, farmaceutów, prawników, policjantów, żołnierzy oraz nauczycieli i pracowników banków.

Czy wszystkie banki mają w swoich ofertach kredyty dla zawodów zaufania publicznego? Rynek bankowy jest obecnie tak szeroki i tak dynamicznie zmieniający się, że trudno odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie: jeden bank "preferuje" bowiem żołnierzy i "nie przepada" za nauczycielami, a inny ufa bardziej lekarzom i farmaceutom, mniej przychylnie patrząc na policjantów etc.

Jeżeli więc wykonujesz jeden z powyższych zawodów, pomożemy Ci uzyskać kredyt na preferencyjnych warunkach: szybciej, taniej i skuteczniej. Mamy wieloletnie doświadczenie w tym, co robimy, a nasz Zespół rekrutuje się z zaprawionych w bojach Doradców i Doradczyń, którzy zjedli zęby na produktach bankowych, a zawiłe oferty, promocje i kruczki w regulaminach nie mają przed nimi tajemnic.

Odezwij się do nas, porozmawiajmy!

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 119