Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Habza Finanse ®️ - kredyt konsolidacyjny i refinansowy. Kredyt dla firm. Konsolidacja chwilówek dla...

5

Dziękujemy za wiadomość

Kredyt konsolidacyjny przez Internet – dla kogo i czy warto go wziąć?

Autor: Habza Finanse, publikacja: 2021-03-11

Kredyt konsolidacyjny online to nowy kredyt na pokrycie aktualnie spłacanych zobowiązań bankowych i pozabankowych. Wszystkie zwracane długi i wiele miesięcznych rat, na rzecz różnych kredytodawców, zostają zamienione w jedną ratę, znacznie niższą niż suma konsolidowanych zobowiązań, tak aby nie przekraczała ona możliwości domowego budżetu. Znalezienie odpowiedniej oferty kredytu konsolidacyjnego online oraz wydłużenie okresu spłaty pozwala dostosować wysokość nowej raty do możliwości finansowych klienta. Dzięki temu gospodarstwo domowe uwalnia potrzebne środki w domowym budżecie, a terminowe regulowanie raty staje się nie tylko możliwe, ale także znacznie prostsze.

Kredyt konsolidacyjny online

Kto powinien rozważyć kredyt konsolidacyjny online?

Kredyt konsolidacyjny przez Internet kierowany jest przede wszystkim do tych klientów, którzy borykają się ze zbyt wieloma kredytami i pożyczkami, a ich uregulowanie przytłacza i z dnia na dzień staje się coraz trudniejsze. Klienci, którzy spłacają wiele rat i stanowi to lwią część ich wydatków, powinni rozważyć kredyt konsolidacyjny online.

Dzięki konsolidacji połączymy wszystkie długi w jeden kredyt. Wydłużymy okres kredytowania nawet do 144 miesięcy, co sprawi, że uzyskamy możliwie najniższą ratę. Nie wyklucza to wcześniejszej spłaty kredytu, który nie generuje dodatkowych kosztów, w sytuacji kiedy położenie klienta się polepszy.

Kto może skorzystać z oferty kredytowej?

Wszystkie swoje produkty, w tym kredyt konsolidacyjny online, kierujemy do wszystkich klientów, którzy potrzebują wsparcia zarówno w wyborze najkorzystniejszej oferty i w procesie kredytowania, jak i wszystkich tych, którzy borykają się z nadmiernym zadłużeniem i chcą wyjść z pętli kredytów. Nie ma dla nas lepszych i gorszych. Sytuacja każdego klienta jest dla nas indywidualna, jednakże zawsze staramy się pomóc, a oferowane przez nas produkty są tak samo korzystne dla każdego, niezależnie od skomplikowania sytuacji.

Czy kredyt konsolidacyjny przez Internet jest trudny do pozyskania?

Klient zainteresowany kredytem konsolidacyjnym online z całą pewnością potrzebuje natychmiastowego wsparcia. To jednak możliwe jest jedynie w przypadku skorzystania z profesjonalnego wsparcia. Tylko w momencie kiedy już przed wizytą w banku zostajemy odpowiednio przygotowani (odpowiednio wypełniony wniosek, wszystkie niezbędne dokumenty, maksymalnie podniesiona zdolność kredytowa itd.), a proces konsolidacji jest przeprowadzony dobrze, możemy liczyć na szybką decyzję banku. Tym samym, praktycznie niezwłocznie, klient uzyskuje finansowy i psychiczny spokój.

Na jakie formalności należy się przygotować?

Kredyt konsolidacyjny przez Internet nie różni się zbytnio od jego tradycyjnego odpowiednika, poza tym, że proces można w dużej mierze przeprowadzić online. I w tym przypadku należy przygotować wszelkie umowy kredytów i pożyczek, które chcemy poddać konsolidacji.

Banki, wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, wyznaczają także szereg dokumentów, którymi można zastąpić umowy aktualnych zobowiązań, na wypadek gdyby te dokumenty uległy zgubieniu czy zniszczeniu. Nie należy się zatem obawiać konsolidacji. Doświadczony doradca nie tylko ma wiedzę o tym, jak starać się o kredyt konsolidacyjny online, ale także wie jak najszybciej pozyskać wszelkie potrzebne w procesie kredytowania dokumenty.

Kredyt konsolidacyjny przez Internet to produkt oferowany przez banki. Wymagane będzie więc też posiadanie udokumentowanego dochodu. Dziś nie jest problemem rodzaj umowy. Jeśli możemy udokumentować odpowiednio wysokie dochody, które akceptuje bank, brak umowy o pracę na czas nieokreślony nie musi przekreślać szans na konsolidację.

Dodatkowa gotówka na dowolny cel – skąd pozyskać?

Kredyt konsolidacyjny online ma za zadanie pokryć aktualne zadłużenie i uwolnić nas od nadmiernej liczby rat. To główny cel, który trzeba zawsze wytyczyć. Jednakże jeśli klient potrzebuje dodatkowych środków, np. w celu utworzenia poduszki finansowej, może starać się także o dodatkowe środki na własne potrzeby. W tej sytuacji bank spłaca całe zadłużenie poddane konsolidacji, a pozostałe środki przelewa bezpośrednio na konto kredytodawcy. Tak pozyskane fundusze mogą zostać wydatkowane na dowolny cel, a bank nie będzie sprawdzał, na co zostały przeznaczone.

Warto mieć jednak na uwadze, że każde dodatkowe pieniądze zwiększają koszt kredytu konsolidacyjnego przez Internet, tym samym większa będzie jednostkowa rata. W każdym wypadku trzeba więc dokładnie zweryfikować, czy po dobraniu dodatkowej gotówki, rata nie będzie zbyt wysoka. Jeśli tak, warto z tej możliwości zrezygnować i zdecydować się na kredyt do wysokości aktualnie spłacanych długów.

Oferta kredytu konsolidacyjnego przez Internet proponowana przez ekspertów kredytowych:

  • szybkość działania,
  • minimum formalności po stronie klienta,
  • doskonała znajomość procedur pozwalająca na uproszczenie procesu,
  • znajomość rynku finansowego,
  • długi okres kredytowania – maks. 144 miesiące,
  • wysoka kwota kredytu – 300 tys. zł w procedurze standardowej,
  • obsługa klientów z całej Polski.
Kredyt konsolidacyjny - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 5 336 Specjalistów od Kredytów Konsolidacyjnych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Więcej poradników o kredytach konsolidacyjnych

Skontaktuj się