Zwrot prowizji bankowej, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Zwrot prowizji bankowej

Dokonałeś wcześniejszej spłaty swojego kredytu? Z pomocą naszych doradców kredytowych Habza Finanse możesz uzyskać zwrot prowizji bankowej.

Prowizja bankowa często stanowi dużą część całkowitego kosztu kredytu dlatego jej zwrot może oznaczać dla Ciebie spore oszczędności. Z naszą pomocą możesz szybko odzyskać swoje pieniądze – bez żadnych ukrytych opłat. Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu tego typu spraw. Sprawnie i przy minimum formalności uzyskasz zwrot prowizji bankowej za wcześniejszą spłatę zobowiązania.

Zwrot prowizji bankowej z Habza Finanse

Jeszcze do niedawna zwrot prowizji bankowej był skomplikowaną kwestią. Niektóre banki niechętnie oddawały swoim klientom prowizję niezależnie od tego, w którym momencie kredytobiorca spłacił całe zobowiązanie. Wyjaśnieniem miało być bowiem to, że prowizja jest opłatą jednorazową, stałą oraz niezależną od tego na jak długi okres zostało zaciągnięte zobowiązanie. Dobrą wiadomością dla osób, które chciałyby odzyskać część prowizji, jest jednak to, że Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej w 2019 roku wydał wyrok. Według niego kredytobiorca ma prawo żądać od kredytodawcy proporcjonalnego zwrotu wszelkich opłat związanych z kredytem, w przypadku wcześniejszej spłaty zobowiązania. Oznacza to, że możesz uzyskać zwrot prowizji bankowej, a nawet odsetek i ubezpieczenia.

Kredytobiorcy, którzy chcą uzyskać zwrot prowizji bankowej, mogą skorzystać z pomocy naszych doradców Habza Finanse. Decydując się na nasze wsparcie, możesz mieć pewność, że cały proces ubiegania się o zwrot pieniędzy przebiegnie szybko i przy minimum formalności. Uzyskane pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel i cieszyć się oszczędnościami, które wynikają z wcześniejszej spłaty kredytu. Pomożemy Ci w wypełnieniu odpowiedniego wniosku do banku, a także podejmiemy odpowiednie działania w momencie, w którym bank odmówi Ci zwrotu prowizji bankowej. Nawet jeśli swój kredyt spłaciłeś już jakiś czas temu i dopiero teraz dowiedziałeś się o możliwości uzyskania zwrotu prowizji bankowej, to skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto skorzystać z pomocy Habza Finanse?

- Uzyskasz zwrot prowizji bankowej. Zajmujemy się odzyskiwaniem należnych środków dla swoich klientów, nawet jeśli spłacili oni swój kredyt kilka lat temu. Jeśli kwota zobowiązania była duża, to możesz odzyskać sporą sumę za wcześniejszą spłatę zobowiązania.

- Pomożemy Ci w dopełnieniu formalności. Nasi doradcy kredytowi pomogą Ci w wypełnieniu wniosku o zwrot prowizji bankowej. Odzyskanie pieniędzy w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu z naszą pomocą jest szybkie i bezproblemowe.

- Możesz uzyskać zwrot innych kosztów zobowiązania. Oprócz prowizji bankowej możesz uzyskać także zwrot odsetek oraz ubezpieczenia. Jeśli swój kredyt spłaciłeś o wiele szybciej, niż było to ustalone w umowie kredytowej, to możesz uzyskać sporą sumę w ramach zwrotu.

- Uzyskasz fachową pomoc i wsparcie. Współpracując z nami, możesz liczyć na pełne wsparcie podczas całego procesu ubiegania się o zwrot prowizji bankowej. Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania i będą służyć Ci rzetelną wiedzą oraz wsparciem merytorycznym.

Zwrot prowizji bankowej za kredyt hipoteczny

Jeśli spłaciłeś kredyt hipoteczny przed terminem, to możesz ubiegać się o zwrot prowizji bankowej. Możliwość ta jest jednak dostępna tylko dla kredytobiorców, którzy zaciągnęli takie zobowiązanie po dniu 22 lipca 2017. Jest tak, ponieważ kredyty zaciągnięte po tym dniu są regulowane przez ustawę o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami z dnia 23 marca 2017 roku. W myśl tej ustawy w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu możliwe jest proporcjonalne odzyskanie prowizji bankowej. Niestety osobom, które wzięły kredyt hipoteczny wcześniej, nie przysługuje taka możliwość.

Pomożemy Ci uzyskać zwrot prowizji bankowej za wcześniejszą spłatę kredytu hipotecznego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy z zakresu finansów i bankowości jesteśmy w stanie szybko doprowadzić sprawę do końca. Jeśli nie wiesz, jak samodzielnie załatwić tę sprawę to pomoc ekspertów Habza Finanse może okazać się niezbędna. Powierzając swój problem naszym specjalistom, możesz mieć pewność, że szybko otrzymasz zwrot pieniędzy. Podobnymi sprawami zajmujemy się na co dzień, dlatego kwestie związane z ubieganiem się o zwrot kosztów nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Jak wygląda współpraca ze specjalistami Habza Finanse?

- Uzyskasz fachową pomoc w wypełnianiu wniosku – większością formalności związanych z ubieganiem się o zwrot prowizji bankowej mogą zająć się nasi doradcy kredytowi. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu oraz nerwów.

- Będziemy Ci towarzyszyć aż do momentu otrzymania pieniędzy od banku – możesz liczyć na nasze wsparcie podczas całego procesu ubiegania się o zwrot prowizji oraz innych kosztów kredytu. Nasi doradcy wspierają swoich klientów aż do zakończenia całego procesu ubiegania się o zwrot prowizji bankowej.

- Nie pobieramy ukrytych opłat za udzieloną pomoc – korzystając z naszych usług, nie musisz obawiać się żadnych zobowiązań oraz ukrytych opłat. Nasi doradcy pracują w rzetelny sposób i poinformują Cię o tym, na jakich warunkach przebiegnie współpraca.

Skontaktuj się z nami już dziś i otrzymaj zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu

Jeśli chcesz uzyskać zwrot prowizji oraz innych kosztów zobowiązania to zwróć się o pomoc do ekspertów Habza Finanse. Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się odzyskiwaniem należnych środków i wiemy, jak w tej kwestii funkcjonują banki. Nasi doradcy to osoby, które mają szeroką wiedzę z zakresu bankowości lub też pracowały dla dużych polskich banków i doskonale znają ich procedury. Możemy pomóc Ci w wypełnieniu wniosku, ale także pokierujemy dalszymi działaniami w tej sprawie. O zwrot prowizji bankowej możesz ubiegać się nawet do sześciu lat od spłaty ostatniej raty zobowiązania. Po złożeniu wniosku bank ma 30 dni, aby wydać decyzję.

Zwrot prowizji bankowej należy Ci się, nawet jeśli spłaciłeś swój kredyt na kilkadziesiąt dni przed ostatecznym terminem spłaty ustanowionym w umowie. Wysokość zwrotu oblicza się na podstawie metody liniowej. Oznacza to, że wszystkie koszty kredytu są dzielone przez liczbę dni, o które okres kredytowania został skrócony. Wynik tego obliczenia to suma, która powinna z powrotem trafić do kredytobiorcy.

Zgłoś się do nas – bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę dotyczącą zwrotu prowizji i zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 167