Kredyt z opóźnieniami w BIK, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Biuro Informacji Kredytowej to specjalna baza, prowadzona przez prywatną firmę, do której spływają wszystkie informacje dotyczące każdego zobowiązania, jakie kiedykolwiek zaciągnęliśmy. Banki i firmy pożyczkowe korzystają z niej w dwojaki sposób: dostarczając wyżej wymienione dane, a także sprawdzając potencjalnych kredytobiorców pod kątem ich dotychczasowej historii kredytowej. Jeżeli do tej pory spłacaliśmy nasze zobowiązania terminowo (z ewentualnymi mniejszymi, rzadszymi "obsuwami"), bez problemu liczyć możemy na przyznanie nowego kredytu lub pożyczki. Co jednak dzieje się, kiedy nie możemy pochwalić się dobrym wynikiem w BIK-u?

Na szczęście nie zamyka to nam drogi do otrzymania finansowania. Kredyt z opóźnieniami w BIK jest produktem skierowanym do osób, którym zdarzyło się nie uiścić raty lub rat na czas. Powody ku temu mogą być wielorakie - mając różne zobowiązania finansowe, często zdarza się, że nie jesteśmy w stanie spłacać ich we wskazanych terminach, nawet mimo najlepszych chęci. Tymczasem w niektórych przypadkach możliwe jest otrzymanie pożyczki nawet przy zaległościach sięgających kilkudziesięciu dni! Oczywiście każda sprawa rozpatrywany jest indywidualnie i zależy od innych czynników (takich jak np. wysokość zarobków czy forma zatrudnienia), jednak zawsze warto rozważyć dostępne opcje.

W Habza Finanse stawiamy sobie za cel pomaganie Klientom w różnych, często niełatwych okolicznościach. Niejednokrotnie udaje się nam rozwiązać sytuacje, przy których inni rozkładają ręce. Nasz Zespół składa się z kilkudziesięciu doświadczonych doradców, którzy swoją wiedzę i praktykę zdobywali w bankach oraz innych instytucjach finansowych. Doskonale znamy się na tym, co robimy i dokładamy wszelkich starań, aby pozyskać dla naszych Klientów najlepszą możliwą ofertę kredytową.
Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak działamy!

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 117