Kredyt ODDŁUŻENIOWY, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Kredyt oddłużeniowy

Trudna sytuacja finansowa. Nieoczekiwane trudności w spłacie. Nadmierne zadłużenie. Opóźnienia w regulowaniu rat. Konsekwencją jest to, że bank nie chce udzielić dodatkowego wsparcia.

To nie tylko rozważania, a problemy, z którymi boryka się coraz więcej osób. Spłata rat, które do tej pory nie były problemem, z dnia na dzień może stać się zbyt dużym obciążeniem. Jak ratować domowy budżet i nie popaść w jeszcze większe kłopoty finansowe.

Odpowiedź jest prosta – jest nią kredyt oddłużeniowy.


Czym jest kredyt oddłużeniowy?

Kredyt oddłużeniowy to całkiem nowe zobowiązanie finansowe. Celem kredytowania jest spłata aktualnego zadłużenia w postaci kredytów, kart kredytowych, pożyczek pozabankowych, a nawet popularnych chwilówek. Z pomocą kredytu oddłużeniowego uregulujemy nasze obecne długi bankowe i pozabankowe. Jednym ruchem pozbędziemy się wielu zobowiązań, z różnymi terminami spłaty, na rzecz różnych kredytodawców. Od teraz do spłaty pozostanie nam jedna rata kredytu oddłużeniowego, której wysokość zostanie dostosowana do naszej aktualnej sytuacji finansowej.

Kredyt oddłużeniowy to nie kolejna zwykła pożyczka. To także koniec zmartwień, nerwów i problemów spowodowanych nadmiernym zadłużeniem i comiesięczną walką o dopięcie domowego budżetu.


Jak działa oddłużanie kredytem?

Przeprowadzamy niezbędne kalkulacje i wyliczenia, aby dokładnie oszacować jakiej kwoty potrzebujemy, żeby spłacić aktualne zadłużenie. Następnie wnioskujemy o kredyt oddłużeniowy. Pozyskanymi w ten sposób pieniędzmi spłacamy wszystkie długi. Od teraz do spłaty pozostaje nam tylko jedna, niższa rata kredytu oddłużeniowego.


Dlaczego kredyt oddłużeniowy z Habza Finanse jest najlepszym wyborem?

To, że sięgamy po kredyt oddłużeniowy związane jest z naszą trudną sytuacją finansową, niewystarczającą zdolnością kredytową, zaległościami w spłacie i nie rzadko negatywnymi wpisami w rejestrach dłużników. Wszystko to działa na Naszą niekorzyść. Jednak z odpowiednim wsparciem nie jest to sytuacje bez wyjścia.

 Niezbędna wiedza i przygotowanie merytoryczne.
 Wieloletnia praktyka.
 Ugruntowana pozycja na rynku i wypracowane relacje na rynku finansów.
 Możliwość prowadzenia negocjacji z osobami decyzyjnymi w bankach i instytucjach pożyczkowych.
 Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji.

To klucz do sukcesu. W przypadku samodzielnego wnioskowania o kredyt, ze względu na trudną sytuację, nasze szanse na powodzenie są niewielkie. Kredyt oddłużeniowy z pomocą profesjonalnego doradcy kredytowego to setki zadowolonych klientów, którzy wyszli z zadłużenia - i Ty możesz stać się jednym z nich.Oferujemy:
 wsparcie na każdym etapie kredytowania,
 szybkie i skuteczne działanie,
 pomoc w załatwieniu wszelkich formalności i złożeniu wniosku,
 odciążenie klienta we wszelkich kwestiach, które możemy załatwić bez jego udziału,
 negocjacje z instytucjami na szczeblu decyzyjnym,
 najdłuższy okres kredytowania,
 wysokie kwoty bez dodatkowych zabezpieczeń,
 wsparcie dla klientów z całej Polski.


Dla kogo kredyt oddłużeniowy?

Oferta skierowana jest to wszystkich klientów, którzy mają problemy z nadmiernym zadłużeniem. Niezależnie od tego czy ledwo dopinasz domowy budżet, czy Twoje problemy są znacznie poważniejsze i szukasz wsparcia w uregulowaniu często przeterminowanych już zobowiązań. Negatywne wpisy w BIK i KRD czy niewystarczająca zdolność kredytowa są utrudnieniem, jednak z profesjonalnym wsparciem, nie przekreślają szans na oddłużanie kredytem. Chcesz spłacić swoje długi, zmniejszyć miesięczną ratę i poprawić swoją sytuację – kredyt oddłużeniowy jest właśnie dla Ciebie.

Bez względu na to, czy długi zaciągnięte są w bankach czy instytucjach pożyczkowych, oddłużanie kredytem będzie idealnym rozwiązaniem.


Jakie formalności stoją przed nami?

Każdy kredyt bankowy związany jest z koniecznością udokumentowania dochodu. Jednak nawet gdy Twoja wypłata nie wpływa na konto, pomożemy znaleźć rozwiązanie.

Celem kredytu jest uregulowanie zadłużenia, stąd też konieczne będzie dokładne prześwietlenie aktualnej wysokości długów, aby ustalić o jak wysoki kredyt oddłużeniowy należy wnioskować.

Do tego analiza sytuacji finansowej, która pozwoli nam oszacować jakiej wysokości ratę klient będzie w stanie spłacać, tak aby nie narażać go na kłopoty finansowe w przyszłości.

Wszystko to w oparciu o minimum formalności, dzięki wiedzy i doświadczeniu profesjonalistów.

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 703