Kredyt na umowę o zlecenie, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Panuje przekonanie, iż pracując na umowę zlecenie uzyskanie kredytu jest niemożliwe albo bardzo trudne. Na szczęście nie jest to prawda!

Obecnie są na rynku banki, które jak najbardziej przewidują możliwość udzielenia kredytu na umowę zlecenie. Rynek pracy dynamicznie się zmienia, a elastyczne formy zatrudnienia, do jakich należy umowa zlecenie, są coraz powszechniejsze. Dla banku ważna jest też nie tylko rodzaj samego kontraktu, ale wysokość zarobków osoby wnioskującej o kredyt oraz ich regularność, a także wcześniejsza historia kredytowa, branża, w której pracujesz i stałe, miesięczne obciążenia. Szacowana na tej podstawie zdolność kredytowa tylko w pewnym stopniu bierze więc pod uwagę formę zatrudnienia. Jest to faktor istotny, ale, przynajmniej dla niektórych banków, niedecydujący.

W Habza Finanse pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu kredytu na umowę zlecenie: obliczamy zdolność kredytową i wyszukujemy oferty, które w danym przypadku będą najbardziej korzystne. Prowadzimy Cię za rękę od początku do końca, asystując w kompletowaniu dokumentów i wypełnianiu wniosków i formularzy; wspieramy podczas rozmów z bankiem i zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania. Nie boimy się także trudniejszych spraw, bo nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie rozwiązań nawet w sytuacjach, które pozornie są bez wyjścia.

Jeżeli więc pracujesz w oparciu o umowę zlecenie i potrzebujesz kredytu, skontaktuj się z nami - pomożemy. Nie ryzykuj, nie generuj niepotrzebnych zapytań, nie narażaj się na stres i nieefektywne działania. Postaw na profesjonalistów!

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 125