Kredyt konsolidacyjny, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Kredyt konsolidacyjny |

Czym jest kredyt konsolidacyjny?
Jest to kredyt na spłatę innych zobowiązań bankowych i pozabankowych. Polega na połączeniu wszystkich zobowiązań w jedną ratę, której wysokość nie przekracza możliwości gospodarstwa domowego. Znalezienie korzystnej oferty konsolidacyjnej i wydłużenie okresu spłaty pozwala dopasować wysokość miesięcznych kosztów do potrzeb Klienta dzięki czemu budżet gospodarstwa domowego może znieść wysokość miesięcznych kosztów związanych ze spłatą zobowiązań.

Co zrobimy?
Połączymy wszystkie posiadane zobowiązania i wydłużymy okres kredytowania do nawet 144 miesięcy, żeby uzyskać najniższą możliwą ratę z możliwością wcześniejszej spłaty bez żadnych dodatkowych kosztów.


Dla kogo kredyt konsolidacyjny jest dobrym rozwiązaniem?
Grupa Klientów dla których dedykowany jest kredyt konsolidacyjny to osoby posiadające najczęściej kilka różnych zobowiązań w jednym lub kilku bankach. Spłata wielu różnych rat sprawia im coraz większą trudność i zaczyna przekraczać miesięczne możliwości.


Nie tylko kredyty bankowe podlegają konsolidacji. Duża grupa Klientów do których kierowany jest kredyt konsolidacyjny to osoby posiadające również zobowiązania pozabankowe. Konstrukcja tego rodzaju pożyczek najczęściej powoduje pętlę zobowiązań. Klient posiadając chwilówki i ratalne pożyczki pozabankowe, mimo możliwości spłaty wyższych rat nie może uzyskać finansowania w banku.


Kto może skorzystać z naszej oferty konsolidacyjnej?
Każdy Klient, który spłaca raty w banku lub zobowiązania pozabankowe. Klient, którego przytłaczają miesięczne zobowiązania.


Czy trudno uzyskać kredyt konsolidacyjny?
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Dobrze przeprowadzony proces konsolidacji w krótkim czasie pozwala Klientowi uzyskać finansowy spokój. Oczywiście każdy bank udzielając kredytu stawia przed Klientem pewne wymagania, które nie są jednak dodatkowo komplikowane na potrzeby procesu analizy wniosków konsolidacyjnych. Każdy Klient traktowany jest jednakowo i podlega jednakowej procedurze. Proces konsolidacji może wydawać się skomplikowany, lecz w rękach fachowców przebiega sprawnie i bez dodatkowych utrudnień.
Każdy może skorzystać z naszej pomocy. Oferta będzie tak samo korzystna dla każdego Klienta bez względu na stopień skomplikowania sprawy i trudności z odnalezieniem lub uzyskaniem dokumentów.


Czy bardzo skomplikowane są formalności?
Najważniejsze jest posiadanie udokumentowanego dochodu. Jest to warunek konieczny do uzyskania każdego kredytu bankowego. Kolejną ważną kwestią do spełnienia przez Klienta podczas wnioskowania o kredyt konsolidacyjny jest posiadanie dokumentacji kredytowej lub pożyczkowej umożliwiającej wskazanie właściwych rachunków i kwot do spłaty konsolidowanych zobowiązań. Na podstawie dostarczonych dokumentów bank ustala jaką część przyznanej kwoty kredytu przelać na spłatę zobowiązań, potwierdza kwoty do spłaty i ustala czy Klient może uzyskać dodatkowe środki na dowolny cel. Dokumentacja kredytowa przyjmowana przez bank pozwala na dostarczenie zamiennie kilku rodzajów dokumentów, gdyż zdarzają się sytuacje, że podlegające konsolidacji zobowiązania są spłacane kilka lat i odnalezienie np. umowy kredytowej może być dla Klienta trudne.

Nawet Klienci, których pensja nie wpływa na konto mogą uzyskać kredyt z pomocą naszej firmy. Zawsze znajdziemy możliwość wymiany zaginionego dokumentu na inny celem przyspieszenia procesu i uproszczenia Klientowi drogi do finansowej swobody.


Najważniejsze w ofercie konsolidacyjnej Habza Finanse:
• Szybkość działania
• Minimum formalności po stronie Klienta
• Doskonała znajomość procedur pozwalająca na uproszczenie procesu
• Znajomość rynku finansowego
• Długi okres kredytowania – max miesiące
• Wysoka kwota kredytu – 200 tys. zł w procedurze standardowej
• Brak rejonizacji – obsługa Klientów w całej Polsce


Dedykowani doradcy:


Aleksandra Mirończuk
Ekspert ds. konsolidacji chwilówek / trudne kredyty

aleksandra.mironczuk@habza.com.pl

Angelika Artymiak
Konsolidacja chwilówek - kredyty bez zdolności - pożyczki gotówkowe

angelika.artymiak@habza.com.pl

Mazowieckie, Warszawa
Decyzja kredytowa i wypłata środków w 24 H
Sprawdzona Firma
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1112